Avtor: zunmsmihel Objavljeno: 31. 12. 2014

Spoštovani obiskovalci nove spletne strani

Dobrodošli na prenovljeni spletni strani rimokatoliške Župnije Novo mesto – Šmihel.
Spletno stran smo prenovili z namenom, da bi lažje našli koristne informacije, napovednik dogodkov v župniji ter Cerkvi na Slovenskem in novice o dogodkih, ki so se zgodili v župniji. Nova spletna stran je bolj pregledna in informacije hitreje dosegljive.
Posebej vas želim opozoriti na zavihka »Aktualno« in »Oznanila«.
V prvem zavihku si boste lahko ogledali napoved dogodkov, ki se bodo zgodili in novice o vseh pomembnih stvareh, ki so se zgodile v župniji ali škofiji in bodo dopolnjene s fotografijami. Objavljena pa bosta tudi dan in ura pogreba umrlih iz naše župnije ter termin svete maše ob 7. in 30. dnevu.
V zavihku »Oznanila« pa najdete razpored maš in mašnih namenov ter tiskana Šmihelska oznanila.
Vabljeni, da si ogledate tudi fotografije raznih dogodkov in praznovanj v naši župniji.
V ostalih zavihkih pa boste lahko našli koristne informacije v zvezi s pastoralnim življenjem v naši župniji.
Veseli bomo tudi vaših spodbud, predlogov in pohval.
Želim vam, da veliko blagoslova, v letu 2015 pa obilo božjega varstva!

župnik Igor Stepan