Avtor: zunmsmihel Objavljeno: 22. 04. 2015

Srečanje novomeškega škofa z birmanci

V ponedeljek, 20. aprila 2015, se je ob 18. uri v župnijski cerkvi v Šmihelu srečal gospod škof Andrej Glavan z letošnjimi birmanci. Vsi zbrani so ga ob prihodu v cerkev pričakali s pesmijo, dva birmanca pa sta ga tudi uradno pozdravila in predstavila njihovo pripravo. Gospod škof je nato nagovoril birmance, njihove starše in botre, gospoda župnika in animatorje birmanskih skupin, torej vse, ki so se letos z birmanci poglobljeno pripravljali na sveto birmo. Preveril je znanje birmancev o verskih resnicah in jim podelil obilo modrosti za življenje. Doživetemu pričevanju smo se tudi toplo nasmejali. Med mašo je bil na voljo za sveto spoved, po njej pa se je srečal še s člani Župnijskega pastoralnega sveta in sodelavci župnijske Karitas.

Monja Pust

Za ogled galerije kliknite spodnjo fotografijo.

Oglejte si še ostale albume fotografij.