Avtor: župnik Objavljeno: 28. 08. 2018

Vpis k verouku

Z mesecem septembrom zopet začenjamo novo pastoralno in veroučno leto. Vpis v vse razrede verouka bo od ponedeljka, 3. septembra 2018, do srede, 5. septembra 2018, od 16 h do 18 h v učilnicah v kaplaniji. K vpisu naj pride poleg veroučenca eden od staršev. S seboj prinesite podpisano veroučno spričevalo. Za otroke, ki jih vpisujete v 1., 3. in 9. razred, imejte s seboj Družinsko knjižico ali krstni list (če otrok ni krščen v župniji verouka).
Za vse otroke, ki jih vpisujete k verouku prvič, izpolnite še družinsko prijavnico, ki jo najdete na spletni strani župnije Novo mesto - Šmihel.
Tretji in vsi naslednji otroci v isti družini dobijo vse, kar potrebujejo za verouk, brezplačno.
Več o novem veroučnem letu si preberite v Katehetskem pismu, ki je priloženo Oznanilom.