Avtor: župnik Objavljeno: 29. 08. 2019

Vpis k verouku

Počitnice se bodo kmalu zaključile, ob tem pa že razmišljamo o novem šolskem in veroučnem letu.
Kakor vsako leto bomo tudi letos imeli v prvem tednu septembra vpis k verouku za vse razrede osnovne šole. Vpis bo od srede, 4. septembra 2019, do petka, 6. septembra 2019, od 16 h do 18 h v učilnicah v kaplaniji. K vpisu naj pride poleg veroučenca eden od staršev. S seboj prinesite podpisano veroučno spričevalo.
Za vse otroke, ki jih vpisujete k verouku prvič, izpolnite še družinsko prijavnico, ki jo najdete na spletni strani župnije Novo mesto – Šmihel, s seboj pa prinesite še družinsko knjižico ali krstni list otroka.
Tretji in vsi naslednji otroci v isti družini dobijo vse, kar potrebujejo za verouk, brezplačno.
Več o novem veroučnem letu si preberite v Katehetskem pismu, ki je priloženo Oznanilom.

Urnik verouka