Avtor: zunmsmihel Objavljeno: 24. 04. 2015

Srečanej g. škofa s člani ŽPS in Župnijske karitas

V ponedeljek, 20. aprila 2015 je g. škof Andrej Glavan obiskal našo župnijo. Prišel je predvsem zato, da se je srečal z birmanci in jih spoznal. Med sveto mašo pa je bil na voljo za sveto spoved. Po sveti maši se je srečal s starimi in novimi člani Župnijskega pastoralnega sveta. Čestital je novim članom in se zahvalil starim. Spodbudil nas je za delo v župniji in poudaril, da smo soodgovorni za delovanje župnije. Da smo od ljudi ali po službi v Cerkvi poklicani, da molimo za župnijo, pomagamo pri bogoslužju, pastoralni in karitativni dejavnosti. Škofu je bilo predstavljeno delovanje župnijskega pastoralnega sveta do sedaj, bil je zadovoljen s slišanim. Pohvalil je člane sveta za redno udeleževanje sej in njihovo aktivno delovanje.
Škofu Andreju Glavanu bi se v imenu vseh članov župnijskega pastoralnega sveta ter v imenu vernikov zahvalila za njegov obisk, molitev in blagoslov. Veselimo se ponovnega snidenja.

Urška Hrovatič