Avtor: zunmsmihel Objavljeno: 28. 08. 2017

Veroučno leto 2017/2018

Počitniški in dopustniški dnevi se počasi končujejo in kmalu se bo začelo novo šolsko in veroučno leto.
Vpis k verouku bo za vse razrede in bo potekal v kaplaniji od ponedeljka do srede, 4. do 6. septembra 2017, od 16 h do 18 h.
K vpisu naj skupaj z otrokom pride vsaj eden od staršev. S seboj prinesite podpisano veroučno spričevalo.
Za vpis otroka v 1., 3. in 9. razred, starši prinesite s seboj še Družinsko knjižico ali krstni list (če otrok ni krščen v župniji verouka). Za vse otroke, ki jih vpisujete k verouku prvič, izpolnite še družinsko prijavnico, ki jo najdete na spletni strani župnije Novo mesto - Šmihel.
Ob vpisu bodo otroci dobili vse veroučne potrebščine. Priporočamo pa se tudi za vaš prispevek za ogrevanje veroučnih prostorov in za uporabo katehe-tskih pripomočkov, ki jih bomo    uporabljali pri urah verouka.
Tretji in vsi naslednji otroci v isti družini, ki obiskujejo osnovnošolski verouk, bodo vse, kar potrebujejo za verouk, dobili podarjeno.
Vse ostale informacije glede verouka pa si preberite v katehetskem pismu.