Zakonci na duhovnih vajah

V prvem vikendu v aprilu se je 12 zakonskih parov skupaj s svojimi otroki in gospodom župnikom odpravilo na duhovne vaje za zakonce v nam že čisto domači Veržej.

Najpomembnejši del tega vikenda je bil čas, ki sva ga zakonca posvetila drug drugemu. S pomočjo razmišljanj in iztočnic za pogovor, ki jih je pripravil gospod župnik, smo se zakonci pogovarjali predvsem o najinem pogovoru, o poslušanju in odpuščanju.

V soboto popoldan smo si vzeli čas za izlet in si skupaj ogledali grad Grad na Goričkem in tako spoznali še en prelep kotiček naše Slovenije.

Hvaležni smo tudi vsem starejšim otrokom, ki poskrbijo za mlajše člane naših družin, tako da lahko sproščeno izkoristiva čas, ki je namenjen nama.

Vsi se že veselimo prvega vikenda v marcu prihodnje leto, ko se bomo zopet vrnili tja.

Urša Kapš