Avtor: župnik Objavljeno: 30. 10. 2019

Zakonski jubilanti

V nedeljo, 27. oktobra smo si zakonci, ki letos praznujemo okrogli zakonski jubilej, spet podali roke pred g. župnikom. Po nagovoru, v katerem je poudaril, da je vsak dan v zakonu poln božje navzočnosti, pa če je srečen ali pa nekoliko težji, je vsak par blagoslovil. Zakonci smo imeli možnost, da se pri tej sveti maši še posebej zahvalimo Bogu za milosti, s katerimi bogati naše skupno življenje.

Po maši smo se zbrali na župnijskem dvorišču, kjer so nam sodelavci župnijske Karitas pripravili narezek in sladke dobrote. Prijetno druženje z živahnim pogovorom in smehom smo zaključili s pesmijo in željo, da se čez pet let vsi spet srečamo. Visoki jubilej 60-letnico poroke sta praznovala zakonca Barborič in 55-letnico zakonca Petan, vsi smo jim zaželeli zdravja in sreče še naprej, z željo, da bi tudi naši zakoni ostajali trdni in polni upanja.

Tadeja Resman Špes

Jubilanti si lahko fotografije prenesete tukaj.